The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@herbavel.lt | +370 607 72107

Turinys

Maisto papildai

Nuo 2017 metų prekiaujame nuosavų prekinių ženklų maisto papildais – Healthylife ir Herbavel. Kiekvienais metais plečiame asortimentą ir pristatome Lietuvos rinkai naujus, tačiau Jungtinėje Karalystėje praktinio vartojimo istoriją turinčius ir efektyvumu pasiteisinusius produktus.

Esame reiklūs ne tik sau, bet ir savo partneriams. Turime aiškią viziją, todėl gamybos partneriais renkamės tik tas įmones, kurios ją atitinka.  Per penkerius veiklos metus užmezgėme tvirtus ryšius su mūsų kriterijus atitinkančiais patikimais maisto papildų gamintojais.

Maisto papildų kategorija yra labai plati. Ją apima daugybė skirtingiems tikslams skirtų produktų. Solidžiausi gamintojai specializuojasi tam tikriems tikslams skirtų produktų kūrime ir gamyboje. Pavyzdžiui, vieni gamintojai gali būti stipresni virškinimui skirtų produktų kūrime ir gamyboje, kiti – pavienių elementų, dar kiti – grožio produktų ir t.t. Dėl šios priežasties bendradarbiaujame su skirtingais gamintojais.

Pagaminta Jungtinėje Karalystėje

Jungtinė Karalystė išsiskiria tuo, kad maisto papildų pramonė pas juos yra gerai išvystyta. Gerai išvystyta reiškia – geresnes laboratorijas, geresnius gamybos būdus, geresnę kokybės kontrolę, didesnę konkurenciją tarp įmonių siekiant aukščiausios kokybės. Tai nepasiekiama greitai, tam reikia laiko. Būtent todėl mūsų gamybos partneriai yra iš Jungtinės Karalystės ir skaičiuoja bent 20 metų (ir ilgesnę) gamybos patirtį.

Dar mažesnė dalis gamintojų geba pagaminti kokybiškus grynos ir švarios sudėties produktus, nes tam reikia ne tik specialios įrangos – taip pat būtina turėti išsamių žinių ir patirties apie sudedamąsias dalis ir jų reakciją į kapsuliavimą bei užtikrinti, kad gaminami produktai ir jų veikliosios medžiagos išsaugotų savo veiksmingumą ir efektyvumą.

Gryna ir švari produktų sudėtis

Dauguma maisto papildų tablečių gaminama naudojant įvairius sintetinius priedus – tirštiklius, rišiklius, klijus, dažiklius, konservantus ir kitas organizmui nenaudingas medžiagas. Neretai tokios medžiagos sudaro 50% ir daugiau visos maisto papildo tabletės. Healthylife ir Herbavel produktų gamyboje nenaudodami tablečių (tik vegetariškas kapsules) išvengiame visų šių nenaudingų priedų ir siūlome produktus su maksimaliu aktyvių medžiagų kiekiu.

Per ilgus metus ištobulintos produktų formulės

Vis daugiau žmonių reguliariai vartoja maisto papildus. Auganti rinka kelia verslininkų susidomėjimą, todėl prekyboje atsiranda daug naujų produktų. Dažniau galite pamatyti reklamų apie “naujos ir inovatyvios sudėties” produktus. Tačiau būtina atkreipti dėmesį į tai, kad maisto papildų segmente nauja ir inovatyvu dažniausiai reiškia, kad produktų praktinis veiksmingumas yra neištestuotas ir produktai yra efektyvūs tik “popieriuje”. Mūsų produktų formulės kuriamos JK specialistų ir turi ilgą vartojimo istoriją bei yra veiksmingos ne tik popieriuje, bet ir praktikoje. Produktų formulės tobulinamos atsižvelgiant į naujus tyrimus ir vartojimo metu gautus duomenis.

Aukšta kokybė

Orientuojamės ne į žemiausią kainą, bet į aukštą kokybę. Todėl rinkdamiesi produktų ingredientus visada teikiame prioritetą kokybei ir tik vėliau kainai. Beveik visada galima rasti pigesnius alternatyvius veikliųjų medžiagų šaltinius, pigesnes alternatyvas – bet tai ne mūsų filosofija. Nepaisant to, mūsų produktų kainos yra itin konkurencingos.

Norime pabrėžti, kad netaupome produktų kokybei, tačiau ir neišlaidaujame ten kur nereikia. Pvz., paprasčiau žiūrime į produktų įpakavimus. Gražios, ištaigingos dėžutės padeda parduoti ir yra patrauklesnės vartotojui, bet turi ir trūkumų:

  • iškelia produkto kainą
  • dažniausiai nėra draugiškos aplinkai, nes pakavimui sunaudojama daugiau ir įvairesnių medžiagų
  • nesukuria jokios realios vertės vartotojui, nes atmetus rinkodarą – pakuotė yra transportavimo ir saugojimo priemonė produkto kokybei užtikrinti

Todėl siekiame būti įvertinti turiniu, o ne pakuote.

Žalesnis požiūris

Mums svarbu ne tik produktų kokybė, tačiau ir mūsų veiklos įtaka gamtai. Todėl pereidinėjame prie kuo natūralesnių gamybos procesų. Dalis mūsų produktų pagaminta gamykloje, kuri 100% aprūpinama atsinaujinančia energija. Ir toliau kryptingai judame ta linkme. Užsakymus pristatome tik iš antrinių žaliavų pagamintose arba perdirbamose pakuotėse, o kad siuntos būtų apsaugotos nuo smūgių transportavimo metu – užpildui naudojame tik ekologiškas pakavimo granules.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais